Çin Toz Öğütme Değirmeni Üretici
Ana sayfa

Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.

Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.

1
Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.
Qingdao EPIC Toz Makineleri Co.
Şirket profili
Biz EPIC POWDER, kuru işlem ve ıslak işlemle özellikle toz öğütme, toz sınıflandırma, toz yüzey işleme ve atık geri dönüşüm, özellikle toz işleme projeleri profesyonel bir tedarikçisi konumundadır.

Ekibimiz çeşitli tozların işlenmesinde 35 yıldan fazla deneyime sahiptir. Teknoloji ve tecrübemiz esas olarak, proje mühendisleri ve Hosokawa Alpine Almanya'nın sınıflandırıcı tasarımcısı olan Alman danışmanlarımızın teknik talimatı altında geliştirilmiştir. Ayrıca, Omya'da 28 yıldan fazla süredir çalışan ve çeşitli yeni projelerin tasarımında ve Omya'da mevcut tesis iyileştirmelerinde yer alan Avustralya ve Malezya'dan danışmanlarımız var.

Maden endüstrisi, kimya endüstrisi, gıda ve tarım endüstrisi ve ilaç endüstrisindeki çeşitli ince toz işleme projelerine makine ve hizmetler sağladık. 1000'in üzerinde farklı malzemeden oluşan 5000'den fazla test raporuyla önemli bir test veritabanına sahibiz.

Sadece birinci sınıf makineleri tedarik edemiyoruz, aynı zamanda müşterilerin üretim gereksinimlerini karşılamak için özel tasarımlar da sağlıyoruz. Herhangi bir projenin uygulanabilirliğini ve kapsamını tanımlamak ve hedeflerine ulaşmak için en iyi çözümleri bulmak için müşteri ile yakın çalışacağız:


- Fizibilite ve konsept çalışması;
- Numune işleme testi ve laboratuvar analizi;
- Maliyet ve karlılık hesaplaması;
- Zaman çizelgesi ve kaynak planlaması;
- Anahtar teslim çözüm, tesis yükseltme ve modernizasyon çözümü.

Baştan sona profesyonel ve titiz proje yönetimini sağlayabiliriz:

- Proje planlaması;
- Şantiye denetimi ve yönetimi;
- Enstrümantasyon ve kontrol sisteminin kurulumu ve test edilmesi;
- Makine ve tesis işletmeye alma;
- Çalışan eğitimi;
- Üretim boyunca destek.

Müşterilerle uzun vadeli işbirliği ilkesine bağlıyız. Hedefimiz, müşterilerimiz için ileri teknoloji ve düşük yatırımın mükemmel bir kombinasyonunu gerçekleştirmektir. Tutarlı çabamızla, toz işleme dünyasının ön saflarına atlamanıza yardım edebileceğimize inanıyoruz!

Geçmiş
Malzemelerinizi işleyen en yüksek çözümü ya da çözümü bulmak için engin deneyimimizden yararlanın

2007: AsiaTsing (Shanghai) Mühendislik Ve Ekipman Co, Ltd, Bay Kretschmer / IVA Almanya'nın Çin'deki toz işleme projelerini yönetmesine yardımcı olmak için Şangay / Çin'de kuruldu.

2010: AsiaTsing, Micron'un (Qingdao) Çin ve yurtdışındaki toz işleme projelerini yönetmesine yardımcı olmak için Micron (Qingdao) Toz Teknolojisi ve Ekipmanları A.Ş.

2012: AsiaTsing, EPIC Group ile işbirliğine başladı ve birlikte dünya pazarında toz işleme endüstrisinde ticaret geliştirmek için Qingdao / Çin'de EPIC (Qingdao) Powder Machinery Co.

EPIC POWDER , toz işleme teknolojisi konusunda uzmanlaşmış, EPIC GROUP'un bir yan kuruluşudur ve Mayıs 2012'de kurulmuştur. EPIC merkezi Qingdao limanında bulunmaktadır. Shandong Eyaleti, Çin.

Hizmet
Özelleştirilmiş hizmet ile sizi temin edebilir

Gerçek taleplerinize göre, özel kişiselleştirme amacına ulaşmak için yapılan karşılaştırmalı analizlerden sonra bir dizi proses çözümü yapılmış ve en uygun çözüm seçilmiştir.

Ekibimiz
EPIC POWDER , toz işleme teknolojisi konusunda uzmanlaşmıştır. Ekibimiz 20 yıldan fazla deneyime sahiptir Çeşitli toz işlemede, kuru işlem ve ıslak işlemle özellikle toz öğütme, toz sınıflandırma toz dağıtımı, toz yüzey işleme ve atık geri dönüşümü başta olmak üzere, toz işleme projelerinin en profesyonel tedarikçisiyiz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : EPIC Tozu

No. Çalışanları : 22~50

Yıllık satış : 2.5 million-5 million

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 50% - 60%